سئو چیست؟

سئو چیست ؟

شاید توی سایت ما یا سایت و پلتفرم های دیگه ای کلمه ی سئو به گوشتون خورده باشه . اما سؤال اصلی اینه : سئو چیست ؟

اهمیت سئو بر هیچکس پوشیده نیست . اما به زبان ساده به مجموعه کار هایی که برای سایت شما انجام میشه تا سایت شما جزو نتایج برتر قرار بگیره سئو گفته میشه . در اون صورت اگر هر صفحه از سایت شما سئو بشه وقتی مخاطبی موضوع مربوط به سایت شما رو سرچ کنه ، تبریک میگم ، سایت شما جزو نتایج برتر گوگل میشه و به عنوان اولین سایت ها به مخاطب نشان داده میشه .

 

فواید سئو چیست ؟

اولین و مهم ترین فایده ی سئو معرفی سایت شما به باقی افراد است . چون وقتی صفحات سایت شما سئو شد ، شما از قدرت تبلیغ گوگل بی هیچ هزینه ای بهره مند میشد . در این صورت فقط کافیه به صندلیتون تکیه بدین و تماشا کنید که چطور مشتری و افراد زیادی از طریق گوگل با شما آشنا میشن و به کسب و کارتون رونق میبخشند .

دیگر فایده ی سئو اعتبار بخشیدن به شما و کسب و کار شماست . وقتی سایت شما سئو شده باشه به این معنی هست که سایت شما از طریق گوگل تأیید شده و شما ، کسب و کار و سایتتون قابل اعتماد هستید .

چی از این بهتر…

سود سئو در وبسایت

چکار کنم سایتم سئو بشه ؟

برای اینکه سایتت سئو بشه باید هنگام ساختن سایت قوانین سئو رو رعایت کنی . این قوانین رو متخصصین این کار خیلی خوب بلدن و هنگام ساختن ساید خیلی خوب رعایتش میکنن اما من به مهم ترینش اشاره میکنم . حالا بزرگترین قانون در سئو چیست ؟

قوانین زیادی داره اما هیچکدوم به اون یکی برتری ندارن و همشون به به یک اندازه مهم و کاربردی ان . ولی برای مثال ، یکی از مهمترین قوانین سئو نوشتن جملات کوتاه در سایت هست . همونطور که میبینید رعایت همچین چیز کوچیکی میتونه سایت شما رو به رتبه های بالای گوگل بکشونه …

 

نقش من در سئو چیست؟ چجوری میتونم سایتمو سئو کنم ؟

نقش شما در سئوی سایت ، ساخت سایت با پروتکل های سئو و یا سفارش سایت همراه با سئو به متخصص اون حوضه هست که هر چقدر هم بابتش وقت بذارید و هزینه کنید به صرفه س! چون فقط با این اتفاق درآمدتون چندین برابر میشه . در حقیقت در کسری از ثانیه جبران میشه…

seo-expert

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *