قانون 1

قوانین جمهوری اسلامی ایران: منظور از قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین و مقرراتی است که به تصویب مجلس شورای اسلامی یا سایر نهادهای قانونی رسیده باشد و به‌صورت لازم‌الاجرا درآمده باشد. از قوانینی که تیم Woldsl تابع آن می‌باشد قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از مصرف‌کننده است.

توافق: منظور از توافق، صفحه قوانین و مقررات حاضر می‌باشد که به‌موجب ماده 10 قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران یک قرارداد قانونی و لازم‌الاجرا تلقی می‌گردد و تنظیم‌کننده روابط بین موسس تیم Woldsl و کاربران می‌باشد.

سایت : هر کجا از کلمه ی (تیم) استفاده شود به منزله ی خطاب وبسایت Woldsl می باشد .

محصولات آموزشی: منظور از محصولات آموزشی، تمام آموزش‌هایی است که در بخش «فروشگاه» یا بخش‌های دیگر تیم Woldsl موجود است. چه این آموزش‌ها به‌ صورت دانلودی باشد چه فیزیکی. چه کتاب باشد چه دی‌وی‌دی آموزشی. چه آموزش ضبط‌ شده باشد چه دوره آنلاین و یا دوره حضوری.

 

قانون 2 (موضوع فعالیت تیم Woldsl)

2-1 – تیم Woldsl در حوضه ی طراحی وبسایت با وردپرس فعالیت میکند

2-2 – تیم Woldsl در حوضه ی سئو وبسایت فعالبت میکند

2-3 – تیم Woldsl در حوضه ی ادمینی و امنیت وبسایت شما فعالیت میکند

 

قانون 3  حساب کاربری

3-1 عضویت و ایجاد حساب کاربری در وبسایت Woldsl رایگان می‌باشد. اشخاص برای عضویت باید به بخش حساب کاربری مراجعه نمایند. ثبت‌نام در سایت و تکمیل فرم عضویت که در آن اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی، شماره تماس و ایمیل دریافت می‌شود به‌منزله آگاهی و پذیرش کامل قوانین و مقررات تیم Woldsl می‌باشد.

3-2 هر شخصی که به هر مقصود و به هراندازه‌ای از تیم Woldsl استفاده نماید به معنای آن است که از تمام قوانین و مقررات سایت آگاهی کامل دارد و آن را به‌صورت کامل پذیرفته و تابع آن می‌باشد.

3-3 هر شخصی فقط می‌تواند یک حساب کاربری داشته باشد و درصورتی‌که بعدا مشخص شود شخصی بیش از یک حساب کاربری داشته است، سایت Woldsl می‌تواند آن حساب‌ها را حذف و دسترسی کاربر به پروفایل کاربری خود را قطع نماید و کاربر نیز حق هیچ‌گونه اعتراضی نسبت به این اقدام مدیریت سایت تیم Woldsl را ندارد.

3-4 اشخاص برای عضویت در سایت باید از اطلاعات و مشخصات هویتی خودشان استفاده نمایند و سایت تیم Woldsl هیچ‌گونه مسئولیتی در ازای تخلف از این ماده ندارد.

3-5 درصورتی‌که معلوم شود شخصی با نام و حساب کاربری جعلی اقدام به خرید محصولات و یا استفاده از سایت نموده است، مدیریت تیم Woldsl می‌تواند نسبت به حذف آن حساب کاربری اقدام نماید. در این حالت وجه پرداخت شده به کاربر مسترد نخواهد شد.

3-6 اشخاص باید در ایجاد حساب کاربری خود دقت کافی نمایند تا اطلاعات و مشخصات واقعی خود را صحیح و کامل ثبت نمایند. تیم Woldsl مسئولیتی در قبال نادرست بودن اطلاعات کاربر ندارد.

3-7 در صورتی که معلوم شود شخصی به تبلیغات منفی، نادرست، ناروا و یا مغرضانه علیه تیم Woldsl پرداخته یا می‌پردازد، خواه این فعالیت‌ها در فضای آنلاین باشد خواه آفلاین، مدیر تیم Woldsl می‌تواند حساب کاربر را حذف و شخص خاطی را از سایت اخراج نماید.

 

قانون 4 (مسئولیت‌های تیم Woldsl)

4-1 اطلاعات کاربران نزد سایت محفوظ است و تیم Woldsl تمام تلاش خود را در جهت حفظ اطلاعات کاربران انجام می‌دهد و سعی می‌کند از امکانات و زیرساخت‌های لازم برای این مقصود استفاده نماید.

4-2 سایت تیم Woldsl تمام تلاش خود را می‌نماید تا آموزش‌ها و خدمات باکیفیت به کاربران ارائه دهد و پذیرای پیشنهادات و انتقادات باشد.

4-3 سایت آکادمی عزتی تمام تلاش خود را جهت به‌روزرسانی صفحات و مطالب خود می‌نماید. سایت می‌تواند بنا به هر دلیلی به‌صورت آزادانه اقدام به حذف یا از دسترس خارج نمودن موقتی یا دائمی صفحه خاصی از سایت نماید و این اقدام حقی برای اعتراض به کاربران نمی‌دهد.

 

قانون 5 (مسئولیت‌های کاربر)

5-1 کاربر باید در حفظ و نگهداری اطلاعات خود کوشا باشد و اطلاعاتی مانند نام کاربری، اطلاعات تماس و رمزهای عبور را نزد خود محرمانه نگه دارد. در صورت تخلف از مفاد این ماده و افشای اطلاعات کاربر، سایت تیم Woldsl هیچ مسئولیتی ندارد و تمام مسئولیت‌ها و عواقب بر عهده خود کاربر است.

5-2 اشخاص نباید حساب کاربری خود را، به هر هدفی، نزد شخص یا اشخاص دیگری بسپارند. آکادمی عزتی فقط به شخصی که مالک حساب می‌باشد خدمات می‌دهد. درصورتی‌که بر اثر استفاده هم‌زمان از حساب کاربری یا انتقال آن به دیگری مشکلی ایجاد شود تمام مسئولیت‌ها بر عهده کاربر است و تیم Woldsl هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. ضمن آنکه درصورتی‌که معلوم شود چند نفر به‌صورت هم‌زمان از یک حساب کاربری و محصولات آموزشی استفاده می‌نمایند تیم Woldsl می‌تواند بنا به صلاحدید اقدامات لازم را انجام دهد.

5-3 کاربران متعهد هستند تمام محصولات آموزشی را که خریداری می‌نمایند به‌صورت شخصی استفاده نمایند و از به اشتراک گذاشتن آن‌ها در فضای آنلاین یا آفلاین، به‌صورت مستقیم یا بواسطه، خودداری نماید. در صورت تخلف از مفاد این ماده و انتشار یا انتقال محصولات آموزشی، تیم Woldsl حق پیگیری‌های قضایی و قانونی را برای خود محفوظ می‌دارد و وکلای تیم Woldsl نسبت به شکایت‌های قانونی اقدام خواهند نمود.

 

ماده شش: مالکیت فکری

6-1 تمام محتوای سایت تیم Woldsl مانند محتوای مقالات، محصولات آموزشی، لوگو، تصاویر، صوت‌ها، ویدیوها و … متعلق به شخص حقوقی آقای ارشیا سلگی می‌باشد و بدون موافقت و اجازه ایشان، هیچ‌کس اجازه استفاده، کپی، بازآفرینی و یا هرگونه اقدام خلاف قانون دیگری را نسبت به هر یک از موارد ذکرشده و امثال آن ندارد.

6-2 کاربر نباید در سایت اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد.

همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را  از دست می‌دهد.

 

قانون 7 (ثبت نام و سفارش ها)

7-1 در سایت Woldsl شما میتوانید به صورت سفارش ویژه و یا سفارش های تآیید شده ، سفارش های خودتون رو درج کنید .

7-2 برای درج سفارش از پیش تعیین شده که قیمت مشخصی دارند کافیست به بخش خدمات رفته و سفارش خود را درج کنید

7-3 اگر میخواهید سفارش خود را به صورت سفارشی یا ویژه درج کنید کافیست به بخش خدمات رفته و از بخش های مخصوص آن خدمات مدنظر خود را درج کنید

7-4 بعد از درج سفارش ما از طریق ایمیل ، شماره تلفن یا درگاه سایت با کاربر ارتباط میگیریم ، سفارش های آماده ، مبلغ از پیش تعیین شده دارند که کاربر در قسمت خدمات مشاهده میکنید . خدمات سفارشی هم بعد از بررسی خدمات مورد نیاز کاربر ارزش گذاری شده و اعلام میشود

7-5 نحوه ی پرداخت خدمات به این صورت است : در خدمات از پیش تعیین شده مبلغ تماما واریز میشود و بعد پروژه انجام می شود و در خدمات سفارشی از قبیل طراحی وبسایت و … نیمی از مبلغ قبل از انجام پروژه و باقی مانده بعد از آن تسویه می شود.

7-6 اگر بر اثر اشتباه، قیمت محصولی کمتر یا بیشتر اعلام شود، سایت می‌تواند خریدهای قبلی را باطل نماید تا ثبت سفارش با قیمت اصلی انجام پذیرد.

7-7 تمامی محصولات آموزشی تیم Woldsl دارای توضیحات میباشند، لذا قبل از خرید حتما توضیحات محصول مورد نظر را مطالعه فرمایید و در صورت نیاز از مشاوره کارشناسان مربوطه استفاده نمایید. بعد از خرید محصول آموزشی چه بصورت پرداخت کامل و چه بصورت قسطی به هیچ عنوان امکان عودت وجه وجود ندارد .

 

قانون 8 (ارتباطات)

8-1 کاربر با ثبت‌نام در سایت یا ثبت کردن ایمیل در بخش‌های مختلف سایت و یا ارائه سایر اطلاعات تماس مانند شماره موبایل این حق را به سایت می‌دهد تا سایت در زمان‌هایی که صلاح می‌داند ایمیل‌ها یا پیامک‌هایی ارسال نماید. دریافت این ایمیل‌ها و پیامک‌ها اجباری نیست و تیم Woldsl این امکان را به کاربر می‌دهد تا به‌دلخواه خود بتواند از دریافت این پیام‌ها انصراف دهد.

8-2 اطلاعات تماسی که کاربر در سایت ثبت می‌نماید، مانند شماره تماس، ایمیل و …، تنها اطلاعات موثقی است که سایت آن‌ها را به رسمیت می‌شناسد. تیم Woldsl تمام مکاتبات و پیگیری‌ها را از طریق همین اطلاعات تماس انجام می‌دهد و خود را در قبال اطلاعات تماسی دیگری پاسخگو و مسئول نمی‌داند.

8-3 در صورت تغییر هر یک از اطلاعات، طبق 2-8، کاربر باید مراتب را به سایت اطلاع‌رسانی نماید. اگر کاربر در ارائه اطلاعات جدید کوتاهی نماید هیچ مسئولیتی متوجه تیم Woldsl نخواهد بود.

8-4 کاربر می‌تواند از طریق راه‌های تماسی که در صفحه «تماس با ما» سایت نوشته شده، با تیم Woldsl در ارتباط باشد.

8-5 آکادمی عزتی فقط از شماره‌های تماسی که در صفحه «تماس با ما» نوشته شده، استفاده می‌نماید. درصورتی‌که تماسی غیر از شماره‌های اعلام‌شده دریافت کردید اولا توجه نمایید که مرجع تماس، تیم Woldsl نیست و ثانیا مراتب تخلف را به پشتیبانی وبسایت تیم ما و یا با شماره تماس 09384213958 اعلام نمایید.

 

قانون 10 (نظرات)

9-1 کاربر می‌تواند در بخش‌های مختلف سایت که امکان ثبت نظر وجود دارد نظر خود را ثبت کند.

9-2 نظرات باید به فارسی نوشته شده باشد.

9-3- نظرات فقط باید در خصوص موضوع همان محتوا باشد و کاربر به‌هیچ‌وجه اجازه ندارد درباره مسائل متفرقه مانند مسائل مذهبی و سیاسی نظری ثبت نماید.

9-4 کاربر حق ندارد به شخص یا اشخاص دیگری توهین نماید یا نظری را بیان کند که مبین نقض حقوق دیگری باشد.

9-5 سایت می‌تواند در نظرات تغییر و اصلاح ایجاد نماید و یا به‌کلی از انتشار آن‌ها جلوگیری به عمل آورد.

9-6 سایت می‌تواند در مواقعی که صلاح می‌داند اقدام به حذف یا ایجاد تغییر در نظرات بنماید. مانند مواقعی که کاربر اطلاعات تماس شخصی یا لینکی را در نظر خود درج می‌نماید.

9-6 در صورت نقض موارد 3-9 و 4-9 تیم Woldsl می‌تواند کاربر را از سایت اخراج نماید و حساب کاربری وی را حذف کند.

 

ماده ده: فورس ماژور

منظور از فورس ماژور اتفاقاتی با منشا خارجی می‌باشد که خارج از اراده سایت بوده و بدون پیش‌بینی محقق شده باشد؛ مانند قطع سرتاسری اینترنت. در صورت وقوع فورس ماژور تیم Woldsl هیچ مسئولیتی مانند از دسترس خارج شدن سایت نخواهد داشت. همچنین در مواقعی ممکن است بنا به دلایلی سایت با مشکلاتی مانند از دسترس خارج شدن یا کندی مواجه شود که در این صورت نیز تیم Woldsl مسئولیتی ندارد.