تفاوت وبلاگ با وبسایت

تفاوت وبسایت با وبلاگ چیست ؟

اصولا وبسایت و وبلاگ دو عنصر کاملا جدا هستند . اگه به سایت ما هم نگاهی بندازید متوجه بخش وبلاگ میشید . تفاوت وبسایت با وبلاگ کاملا داخل سایت ما مشخصه که در ادامه کامل براتون توضیح میدم .

 

وبسایت

وبسایت همون سایت شماست که شما داخلش هر محتوایی که خواستید میتونید بذارید . خودتونو معرفی کنید ، کارهاتون رو به بقیه بشناسونید . همچنین شما تو وبسایت خودتون میتونید محصولات خودتون رو به فروش برسونید و درآمدزایی خودتون رو از این طریق چند برابر کنید که این موضوع رو توی بخش ماشین پولسازی وبسایت کاملا توضیح دادیم . داخل وبسایت برای مخاطبان قدرت نظردهی آنچنانی وجود نداره و معمولا ارتباط و بازدید از سایت برای مخاطبان مقدوره و از تفاوت وبسایت با وبلاگ میشه به یکطرفه بودن وبسایت اشاره کرد.

website picture

وبلاگ

بخشی از سایته که تاثیر اساسی در سئوی سایت داره و باعث میشه که موتور های جست و جوی گوگل وبسایت شما رو بشناسن و اون رو به مخاطبینی که خواستار محتوایی هستند که شما توی وبسایتتون اراده میدین نشون میده . این یک قابلیت فوق العاده س . وبلاگ معمولا شامل نوشته و محتواهای مختلفی از جمله محتواهای آموزشی و محتواهای خبری میشه . شما توی وبلاگتون میتونید امکان نظردهی و تعامل با مخاطبتون رو داشته باشید . معمولا سایت های مختلف تبلیغات خودشون رو توی بخش وبلاگ انجام میدن که یه اتفاق خیلی جذابیه چون میتونه یه راه درآمدی جذاب دیگه برای شما باشه . البته تفاوت وبسایت با وبلاگ فقط توی این چیز ها خلاصه نمیشه .

عکس بلاگ

تفاوت وبسایت با وبلاگ

وبسایت و وبلاگ دو عنصر متفاوت اما مکمل اند . وبلاگ میتونه با سئو شدن سایت شما رو خیلی بیشتر به بقیه معرفی کنه و شما رو توی گوگل جزو نتایج برتر بکنه که این خیلی به وبسایت شما و روند معروف شدنش کمک میکنه . به عبارتی وبلاگ میتونه کار تبلیغات کسب و کار و وبسایت شما رو به تنهایی انجام بده . پس شما باید هم برای وبسایت و هم برای وبلاگ خودتون وقت بذارید . و با اینکه میدونیم تفاوت سایت با وبلاگ بسیاره اما با هم شما میتونن شما رو به شدت موفق کنن…

دارت موفقیت

 

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *